Organizace výuky 2. stupně

Žáci 2. stupně se učí distančně dle denního rozvrhu na webových stránkách školy a na třídních
stránkách...

Informace k organizaci výuky

Žáci 2. stupně se učí distančně dle denního rozvrhu na webových stránkách školy a na třídních stránkách. Některé předměty se nevyučují (HV, VV, TV, VKZ, EV, PTM, PCH, VDT a IKT). Výzvy a úkoly z těchto předmětů budou zadávány na třídních stránkách nebo v tištěné podobě.

Žáci bez připojení (v tzv. offline výuce) povinně dochází do školy pro tištěné úkoly - každé pondělí a pátek v době mezi 9.00 – 11.00 hod.

Účast na domácí výuce je povinná, docházku kontroluje třídní učitel, úkoly se hodnotí. Absence musí být omluvena zákonným zástupcem.

Obědy pro všechny naše žáky jsou po dobu distanční (domácí) výuky odhlášeny, pokud máte o oběd zájem, musíte si ho přihlásit sami a odběr je pouze ve výdejně ZŠ Východní. Oficiální stránky ŠJ - Varnsdorf Náměstí E. Beneše (https://www.sjnam.cz)

Rozvrhy hodin

Rozvrh hodin pro 6. ročník