Organizace výuky 1. stupně

Od 4.1. 2021 se povoluje osobní přítomnost žáků 1. a 2. třídy ve škole dle rozvrhu. Žáci 3. – 5. třídy
se učí distančně...

Informace k organizaci výuky

Od 4.1. 2021 se povoluje osobní přítomnost žáků 1. a 2. třídy ve škole dle rozvrhu. Žáci 3. – 5. třídy se učí distančně dle daného rozvrhu na webových stránkách školy a na třídních stránkách. Nevyučuje se HV, VV, PČ, TV a IKT – v těchto předmětech budou pouze občasné výzvy na třídních stránkách.

Žáci bez připojení (v tzv. offline výuce) povinně dochází do školy pro tištěné úkoly vždy v pondělí a v pátek v době mezi 9.00 – 11.00 hod.

Účast na domácí výuce je povinná, docházku kontroluje třídní učitelka, úkoly se hodnotí. Absence musí být omluvená zákonným zástupcem.

Obědy pro žáky 1. a 2. třídy jsou přihlášeny.
Obědy pro žáky 3. – 5. třídy jsou po dobu distanční domácí výuky odhlášeny, pokud máte o dotovaný oběd zájem, musíte si ho přihlásit sami a odběr je pouze v ZŠ Východní.

Oficiální stránky ŠJ - Varnsdorf Náměstí E. Beneše (odkaz)

Školní družina je v běžném provozu otevřena od 6.00 hod. do 16.00 hod.

Rozvrhy hodin

Rozvrh hodin pro 3. ročník

Rozvrh hodin pro 4. ročník

Rozvrh hodin pro 5. ročník

Případné změny budou vyhrazeny.