Informace pro budoucí šesťáky

Informace pro naše budoucí žáky

Milí rodiče našich budoucích šesťáků,

obracíme se na Vás touto cestou, abychom Vám poskytli základní informace týkající se nástupu Vašich dětí do školy ve čtvrtek 1. září 2022.

Třídní učitelkou šesté třídy bude od školního roku 2022/2023 Mgr. Veronika Hasoňová, kterou můžete se svými dotazy a připomínkami kontaktovat na emailu hasonova@zsvychodni.cz. Obecné informace týkající se všech žáků a rodičů najdete na webu školy www.zsvychodni.cz.

Pokud byste měli na srdci jakýkoliv dotaz nebo problém, obraťte se, prosím, na nás, rádi Vám pomůžeme. O prázdninách je možné komunikovat formou emailu. V posledním srpnovém týdnu (od 25. 8. ) bude zřízena google učebna pro 6. třídu, ve které budete pravidelně informováni o všem důležitém. Přístupové údaje vám budou zaslány na email.

První třídní schůzka proběhne 6. září v 16:30 hod. v učebně 6. třídy.

Přejeme Vám klidné a pohodové letní dny s Vašimi nejbližšími a těšíme se na viděnou ve školním roce 2022/2023.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Veronika Hasoňová                                                                        Mgr. Helena Šmídová
třídní učitelka                                                                                            ředitelka školy