Lyžák se vydařil

Expedice Kořínek ukončena

Před dvěma lety jsme pořádali první lyžařský kurz ZŠ Východní Varnsdorf. Zhruba v polovině výcviku nás epidemiologická situace donutila kurz přerušit a jet domů. Letošní školní rok to také nevypadalo nijak růžově. I přes složitou situaci jsme to riskli. A udělali jsme dobře. V průběhu výcviku nás sice čekalo snad každé počasí, které lze na horách zažít, i přesto jsme byli všichni moc spokojení. Lyžování si užili jak pokročilí, tak začínající lyžaři. Za vyzdvihnutí stojí  pomoc zkušenějších lyžařů začátečníkům. Obrovský obdiv za tuto pomoc zaslouží především Ondřej Lehovec z osmého ročníku. Velké poděkování patří také rodičům Martina Navrátila za odvoz vybavení a paní Procházkové za skvěle zvládnutou funkci zdravotnice a vedoucí družstva pokročilých.

Na závěr: není lepší zhodnocení výcviku, než když samotné děti prosí o jeho prodloužení. Nebo když se letošní deváťáci ptají na možnost jet znovu, byť už nebudou našimi žáky….

Petr Karman