Lyžařský kurz 2.st.

Kořenov / Příchovice 2024

Druhý stupeň odjížděl na lyžařský výcvik v neděli 21. ledna 2024 společně s žáky německé Oberschule Zittau - v rámci stmelovacího projektu.
První večer proběhlo seznamování našich žáků s žáky z německé ZŠ formou různých her a aktivit. Společné večerní aktivity poté probíhaly každý večer.
V pondělí jsme se vydali poprvé na sjezdovku do Příchovic - k Čápovi. Žáci byli rozděleni dle dovedností do oddílů. Na sjezdovku nás vozil SKIBUS - 2x denně (dopoledne a odpoledne).
Musím všechny moc pochválit, protože z 20 žáků nám 10 nikdy nestálo na lyžích a poslední den všichni sjeli velkou sjezdovku.
LK proběhl bez úrazů a komplikací a za mě si troufám říct, že jsme si to všichni neskutečně moc užili.
Velké poděkování patří instruktorkám Lence P. a Aničce Š., bez kterých by se LK neobešel. Také bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům SKIAREÁLU U Čápa a hotelu Kořínek, kde o nás bylo skvěle postaráno.
Doufám, že se za rok zase společně potkáme a užijeme si týden plný srandy, zážitků a výcviku.

Michaela Hlavová, vedoucí kurzu