Zpráva o stavu projektu - „ŠKOLNÍ ZAHRADA“

Jaro už se rychle blíží a na pořad dne se dostává postupné budování naší školní zahrady.

Jaro už se rychle blíží a na pořad dne se dostává postupné budování naší školní zahrady. Díky štědrosti a pozornosti některých rodičů už máme shromážděnu nebo přislíbenu větší část věcí potřebných pro budování. Ve stadiu výroby jsou dřevěné rámy, přislíben máme i protiplísňový nátěr, folii z netkané textilie, zeminu, nádrž na vodu. Na cestě jsou i pracovní nástroje, jako kolečka, nějaký ten rýč, konvička na vodu.

Velice nám pomohl i finanční dar, za který rovněž děkujeme.

Děkujeme panu Machovi, paní Vrataninové, panu Pasovskému, panu Málkovi, paní Zákoutské, panu Janečkovi, paní Hejdukové, Weinhauerovým a Svatkovým.

Ke zdárnému dokončení první etapy naší práce by nám velmi pomohlo, kdyby se našel nějaký šikovný tatínek, který by uměl vyrobit podstavec pod nádrž na vodu ( třeba z palet ) a přípojku k nádrži od okapové roury.

V této fázi už pevně věřím, že se nám společnými silami podaří naši zahradu vybudovat a že už letos ochutnáme plody naší práce.