Fotbalový turnaj ŠD

Na školním hřišti se odehrál turnaj fotbalových gigantů

Ve středu 11. 5. 2022 se na školním hřišti konal fotbalový turnaj školní družiny. Zúčastnilo se jej 8 tříčlenných družstev fotbalistů a fotbalistek od 1. do 4. třídy. Všechny zápasy byly odehrány v duchu fair play a padlo mnoho krásných branek.

Velkou pochvalu si zaslouží naše „Holky“ (Vargová, Vrataninová, Kozáková) a týmy prvňáčků – Bílí tygři (Kováč, Skořepa, Nekvinda) a Sparta Praha (Bláha, Jurica, Hodničák) – kteří odvážně bojovali se staršími spolužáky.

Na 3. místě se umístil tým Real Madrid (Hemmer, Kříž, Sedláček), o 1. místo se při shodném počtu bodů utkaly týmy Manchester United (Janáček, Blažej, Pomichálek) a Juventus Turín (Tuček, Javůrek, Vaněk). Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Juventusu a jeho členové se stali vítězi turnaje.

Velké poděkování patří žákům 7. třídy, kteří pomáhali při organizaci turnaje. Byli to rozhodčí K. Rýdl a S. Koch s asistenty A. Svatkem a R. Greňem, pořadatelé V. Hasaniová, N. Nováková, N. Krátká, V. Pečenka, P. Lukáš, Z. Wünsche, A. Čermáková, V. Bališová a S. Husák.

Mgr. V. Juricová