TURNAJ O PUTOVNÍ POHÁR

Barevný minivolejbal na školním hřišti

Poslední školní týden začala školní družina velkým turnajem dvojic v přehazované. Pozvání přijaly školní družiny ze ZŠ Rybniště, IZŠ Karlova a MŠ a ZŠ Bratislavská.

Bojovalo se na šesti polích, takže najednou hrály 24 děti. Do soutěže se přihlásily celkem 32 dvojice a odehrálo se přes 100 zápasů. Každý zápas trval 3 minuty. Kdo zrovna nehrál, fandil ostatním, hrál si na školní zahradě, nebo se osvěžoval pod naší vodní fontánkou, která díky velikému horku byla maximálně využitá.

Závodníci bojovali statečně. Po třech letech, kdy měla vítězný putovní pohár IZŠ Karlova, letos vyhrála MŠ
ZŠ Bratislavská. Vítězům blahopřejeme a těšíme se na odvetu.

Veliké DÍKY patří Míše Damnitzové za celé pořádání turnaje. Všem dětem přejeme krásné letní prázdniny a v září AHOJ!