Řemeslo má zlaté dno

Pátek 20. ledna 2023, pořádající škola: VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf

Dne 20. 1. 2023 proběhla na Střední škole technické ve Varnsdorfu soutěž Řemeslo má zlaté dno, které se zúčastnila i výprava z naší školy. Pět zástupců z každé z devíti škol soutěžilo v různých disciplínách a řemeslných aktivitách.

Za naši školu nás reprezentovali – Eliška Jindrová (kuchařka), Vojtěch Pečenka (elektrikář), Kristina Láníková (zámečnice/obráběčka), Vojtěch Lukáč (truhlář) a Kryštof Rýdl (automechanik). V průběhu dne všichni žáci vytvářeli výrobky, procházeli testy a byly zkoušeny jejich vědomosti z daných oborů. I přes náročnost jednotlivých úkolů se našim „borcům“ povedlo vše dotáhnout do zdárného konce a zanechali za sebou kus dobře odvedené práce.

Konkurence byla opravdu silná a po závěrečném hodnocení jsme skončili na krásném pátém místě.

Tímto bych chtěl našim žákům poděkovat za skvělé výkony a pozitivní přístup k těžkým úkolům.