Olympiáda škol 1.st.

Florbal

Ve čtvrtek 16.5. pokračovala Olympiáda škol 1.st. florbalem. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií - mladší (1. - 3. třída) a starší (4. - 5. třída). Pro mladší byl turnaj první zkušeností s reprezentací školy. Všichni se s tím poprali na výbornou a bylo z toho celkové 3. místo.
Starší družstvo bojovalo do poslední chvíle o 1. místo, které bohužel po remíze s Bratislavskou nevyšlo. I když jako jediní porazili ZŠ Náměstí E. Beneše , při závěrečném sčítání muselo dojít ke sčítání gólů, a tam byli žáci druhé školy o pár gólů šťastnější. Starší se tak umístili na konečném 2. místě.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme držet pěsti ve čtvrtek 23.5., kdy proběhne poslední kolo olympiády na atletickém stadionu.