Čtvrté zasedání ŽP

Ve čtvrtek 29.4. 2021 proběhlo letošní 4.zasedání Žákovského parlamentu - online.

Přítomni: L. Kinčlová, Z. Malá (3.třída)

V. Burgerová (5.třída)

K. Láníková, Z. Wünsche (6.třída)

V. Kameníková (7.třída)

J. Karman (8.třída)

K. Sedláčková, J. Materna (9. třída)

Omluveni: A. Šimek (7.třída)

Vyučující: Mgr. P. Karman, M. Damnitzová

1. Proběhlo vyhodnocení výtvarné soutěže. Žáci ve svém hlasování potvrdili výsledek hlasování vyučujících.
  1. místo – A. Čermáková (6.třída)
  2. místo. – E. Jindrová (6.třída)
  3. místo – F. Dorica  (3.třída)
  1. Žáci sestavili anketní dotazník pro své spolužáky, který jim bude představen po návratu do školy.
  1. Padl návrh na společný parlamenťácký táborák – po společném hlasování byla zvolena středa 12.5. od 17:00.
  1. Parlamenťákům byl představen projekt Hrdá škola, do kterého školu přihlásil zástupce 5. třídy L. Slavík – Jedná se o projekt, který se snaží ozvláštnit školní docházku a nabídnout žákům trošku jinak strávený den ve škole. Jako první byl parlamentem odsouhlasen Den šílených účesů – o akci budou žáky více informovat zástupci tříd, 1. a 2. třídu třídní vyučující. Dalším návrhem byla Školní diskotéka na školní zahradě, to bohužel v momentální situaci není možné.

Doufejme, že na dalším zasedání parlamentu se již sejdeme osobně a budeme moci již začít pracovat naplno.