Družinový den dětí

Odpoledne plné soutěží

Na čtvrtek 2. června připravily vychovatelky ŠD pro děti sportovní odpoledne plné soutěží a zábavy. Začali jsme v tělocvičně. Nejdříve si všechny děti musely nafouknout balonek, aby s ním pak mohly soutěžit. Za úkol měly 2 disciplíny: kdo udrží déle nafouknutý balonek na hřbetě ruky a kdo udrží déle balonek hlavičkováním ve vzduchu. Potom jsme se všichni přesunuli na školní zahradu a hřiště, kde byla připravena stanoviště s nejrůznějšími  zajímavými  soutěžemi. Děti běhaly po čtyřech s pytlíkem fazolí  na zádech, s pingpongovým míčkem po překážkové dráze, skákaly v pytlích přes překážky a házely kroužky na cíl. Odpoledne se nám vydařilo a děti odcházely domů opět spokojené se spoustou zážitků z netradičních soutěží.