Retro den v ŠD

Návrat do časů dávno minulých

Jedním z dalších nevšedních dnů na naší škole bylo pondělí 28. března, kdy u nás probíhal tzv. RETRO DEN. Do akce se zapojila i školní družina. Děti zapátraly ve skříních svých rodičů či prarodičů a do školy dorazily v oblečení z dob minulých. Někteří žáci své outfity doplnili o retro předměty, například o plyšáky, walkmany, tlačítkové telefony, síťové tašky, jiní si vytvořili na hlavách zajímavé účesy.

Jarní slunečné počasí podtrhlo celou atmosféru, takže jsme mohli celé odpoledne strávit na školní zahradě. Zahájili jsme ho retro diskotékou, pokračovali skákáním panáka, hraním kuliček a školkou přes švihadlo. Do všech aktivit se zapojily p. vychovatelky, asistentky, a p. učitelka D. Vokálková. Děti si veselé odpoledne velmi užily a pro nás to byla akce v duchu vzpomínek a nostalgie.

B. Marcziová